Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus X1950XT-re nem tudok...

Asus X1950XT-re nem tudok driver-t telepíteni, ez a kártya hibája vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egyszer felment rá, utána újraindítás után megint eltűnt. Amikor fel tudtam rakni azt csináltam, hogy kivettem a kártyát és visszatettem, akkor engedte fel.

Ezt írja: "A telepítő nem talált az aktuális hardverrel vagy operációs rendszerrel kompatibilis illesztőprogramot. A telepítő most kilép".


2012. nov. 28. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
talán az amd.com-n kellene letölteni külön drivert és felrakni ugy műkődne is -.-" és nem mindegy hogy xp-re vagy win7re akarod rakni mert ugye xp vga driver nem kompatibilis win7el win 7 vga driver nem kompatibilis xp-vel ennyit csak tudnod kellene ha már vga-t drivert akarsz telepíteni 4
2012. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg nem ehhez való a driver, erröl tájékoztat ez az üzenet.

Operációs rendszer és melyik drivert tennéd fel? Vista driver az utolsó ami ehhez létezik.

2012. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszadó: Képzeld tudok ennyit, nem vagyok hülye ez a szakmám egyébként, 10.2-es catalyst-ot szedtem le xp32 bitre, de nem működik ennek ellenére!
2012. nov. 28. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy a Catalyst 9.3-al probálkozz vagy az asus supporton elérhetó driverel.

Nem bizos hogy átmegy a közvetlen link: [link]


Ha egyik sem akkor lehet a kártya hibás, tápcsatlakozót bekötötted rá?

2012. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, most felment rá a 10.2, csak kérdés meddig lesz jó...
2012. nov. 28. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:
ősrégi kártya mire használod cod 2 ?xd
2012. nov. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem egészen, az új prince of persia is szépen megy vele pl., 4000 ft-ért vettem, annyiért korrekt kártya.
2012. nov. 29. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!