Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire érezhető a különbség...

Mennyire érezhető a különbség az alábbi CPU-k között?

Figyelt kérdés

Intel Core i3-2330M (2,2 GHz, 3 MB)

Intel Core i3-2350M (2,3 GHz, 3 MB)


egy átlag felhasználó vagyok, főleg netezni, filmet nézni, de néha-néha játszani veszek laptopot, és 10e ft különbség van a két laptop között (ez a legfőbb különbség, ill. h az olcsóbbik képernyője matt, másik fényes, és 320 GB a merevlemeze, a másik 500 GB, de úgyse használnám fel mind a 320 gb-t, ill azt hallottam h a matt képernyő jobb), megéri a 10e ft-tal drágábbat megvenni?


2012. nov. 30. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hót fölösleges szerintem, főleg átlagusernek.
2012. nov. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dexter7 ***** válasza:
Semennyire sem!
2012. nov. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 30. 00:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Uhh, nem vettem észre egy fontos különbséget. Az olcsóbban 2gb memória van, a drágábban 4gb.
2012. nov. 30. 01:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Passz.


- 2GB memória plussz = sacc/kb 3e HUF (ami jól jön, főleg, hogy egyre több memóriát zabáló programok jönnek ki...). (feltéve ha mindkettőben ugyan olyan sebességű memória van, ami több, mint valószínű)


- 500-320GB winyó közti különbség árban nem sok, kb. 1 vagy 2 ezer HUF. A vinyók írási-olvasási sebessége és élettartama is fontos, bár itt gondolom nincs érezhető különbség a kettő között. (nálam amúgy minden vinyó idővel betelik, szóval...)


- A két proci közti különbség nem tudom miben nyilvánul meg, valszeg' nem csak sebességben, de nem annyira hűűű de nagyon számottevő, bár az sem elhanyagolható szempont.


- A képernyő... na, az viszont baromira fontos, hogy milyen. Mert ha rásüt a nap és szrul látod, vagy világosban kevésbé, az eléggé kellemetlen.

A képernyő kontrasztja, fényereje és az képernyő előtti átlátszó anyag anyaga, kidolgozottsága, kezelése (tükröződésmentessé, stb). - ezeket gyakorlatban lehet a legjobban látni, meg valamelyest az adatokból, tesztekből.

2012. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!