Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a hangkártyán az...

Hogyan tudom a hangkártyán az érzékenységet állítani?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy korábban baromi érzékeny volt a mikrofonom, akár 10 m távolról is tudtam valakivel beszélni, aztán jött egy újratelepítés, és most meg tulképpen be kell kapnom, de még akkor is kiabálnom kell, hogy átmenjen a hang.


Tuti nem a mikrofon a hibás, mert egyrészt ugyanazzal is próbáltam, másrészt most már 4 másikkal is, és mind ugyanezt csinálja ...


Valaki analfabétának is érthető módon meg tudja ezt mondani? a gépen már mindent átállítottunk, tuti a hangkártya a hibás ... köszi



2012. nov. 30. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Hangerőszabályzó/felvétel/mikrofon és feljebb húzod a csúszkát.
2012. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:
Esetleg a mikrofon erősítés nevezetű opciót is be lehet kapcsolni a hangkártya beállításoknál. Bizonyos programokban ezt még külön is be kell állítani, mint pl. Skype.
2012. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen ezek mind be vannak, köszi, de én konkrétan magán a hangkártyán mint hardveren kérdezném, mert tehát ezzel együtt se megy semmi !!!!!!!!!!!!!!!!!


a hangkártyán mit és hol kell állítanom ha szétkapom a gépet ? most emiatt nem akarnék informatikust hívni, hát ugye szervizektől meg isten ments, szóval nekem kell megoldanom valahogy

2012. nov. 30. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:
A hangkártyán nincs mit állítani, ha csak nem akarsz pár alkatrészt újraforrasztani...
2012. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát nem értem akkor ...

mert informatikus mondta telefonon h ott állítsak mivel a gépen minden már a maximumon van, és magyarázta gyorsan hogy mit, na de hát persze semmit se értettem belőle


valaminek történnie kellett ugyanis mint írtam, azelőtt nagyon érzékeny volt, most meg "süket" az egész így maxra állítva is

2012. nov. 30. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!