Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?...

Milyen laptopot vegyek? Márka? Milyen tulajdonsága legyen?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyiért, mire?
2012. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
netezésre , fénykép és videó tárolás , szövegszerkesztésre , zenehallgatásra , kb ennyi
2012. dec. 2. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Én dell-t ajánlok neked. :) nem hiába adnak bizonyos darabokra 3év garanciát. :)
2012. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

dell ból melyik fajtát ?

És Toshiba ?

2012. dec. 2. 18:11
 5/10 dexter7 ***** válasza:

Én meg nem ajánlom a Dell-t! (csak meg kell nézni a használt piacot)

Viszont helyette mondjuk, Toshiba, HP, Lenovo.

2012. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó a Dell, de a Lenovo már mindenképp, és azzal még az előző is egyetért.


Amire neked kell arra bármelyik jó, válogass, hogy külsőre és árban melyik tetszik:

[link]


De mondjuk inkább ezeket nézd, itt már egyikkel sem lesz gondod:

[link]


Itt már csak a vinyó méretére kell figyelned, abból te tudod elég-e a 320-as, vagy kell az 500-as, vagy esetleg még nagyobb.

2012. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és még mire figyeljek oda ? mik a legfontossabb dolgok még ! nagyon nem értek hozzá ! de a tiz éves asztali gépemet lekell már cserélnem !
2012. dec. 2. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:

HP na ne röhögtess.

Mindben szar a hdd vagy az optikai meghajtó!

DELL vostro, vagy lenovo, toshiba silány anyagot használ burkolatra. Asus szintén.

Acer esetleg, de azt sosem használtam.

2012. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7


Igazából semmire, direkt azért linkeltem be a második linket is, mert ott igazából már semmire sem kell figyelni.

Lehet veszekedni, hogy az Intel a jobb, vagy az AMD, de amire neked kell arra tökmindegy, hogy melyik erősebb pár százalékkal.


Még esetleg azt nézd, hogy milyen oprendszer van hozzá. Ha nem tudod hogy kell Windows-t telepíteni (vagy bármi mást, de ugye a többség Win-t használ), vagy ha nincs otthon Windows-od akkor érdemes olyat venni, amire elő van telepítve már (Win 7 vagy Win 8).


Ezen kívül már tényleg abszolút semmire sem kell figyelned.

2012. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!