Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy lenovo g575 laptopom...

Van egy lenovo g575 laptopom és a laptopon van egy dual coreos matrica de az amd power xpressnél csak 1.6 ghzt ír? Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

És mi a gond? Nem értem!

Egyébként ebben egy AMD E350 APU egység dolgozik, ami egy ütős NETbook proci, használható teljesítménnyel és igen alacsony fogyasztással.

Ebben az egységben helyet foglal két bobcat architektúrás CPU mag, amik 1,6GHz-en ketyegnek (nagyjából egy 1,3GHz-es Athlon64 X2 teljesítményét nyújtják) és egy DX11 kompatibilis, 80 stream processzoros GPU egység (HD6310) 500MHz órajelen. Az E-350 egység maximális fogyasztása csupán 18W.

2012. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
e-450 apu azt írja és szerinted játékra használhatóó?
2012. dec. 2. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor az egy picit újabb modell és azt hiszem 1,65GHz-es és HD6320 GPU résszel rendelkezik (ez 500MHZ, az E-350-ben meg 400MHz-es, ezt fentebb elírtam).

Ez egy netbook proci, nem játékra tervezték. Netezni, HD filmeket nézni, meg egyszerűbb dolgokat csinálni való. A Dx11 GPU résznek is inkább általános célú szerepe van (direct compute, openCL, AMD APP), bár ma még ez sem számít sokat.

Régebbi játékokkal talán még eldöcög, de az újabbak már nem igazán élvezhetők:

http://www.youtube.com/watch?v=Dovroz-iuxs


Szerintem a notebookok sem igazán játékra való, a netbookok meg pláne!

2012. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!