Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a vélemény ehhez a konfigur...

Mi a vélemény ehhez a konfigurációhoz? A hűtő és hűtés elégséges lesz a gépnek és a processzornak? (Mondjuk ház hűtőt még teszek bele, és HDD hűtést is. )

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 3. 09:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

... vagy elég az A6-os is?


(Amúgy azt a 64-es Kingmax-ot mg pont elvitték, mondjuk +1200 van Samsung, és ezen (Mármint Samsung kontra két King/King-ek megbízhatóságán állandóan versengenek és vitatkoznak.)


Másik förmedvény?:


[link]


u.i.: Amúgy két márkás táp ment el a házban, és vitte magával a félgépet. Tehát annak kapacitásán fogok utoljára spórolni. FSP pedig a legtöbb nagy márkánál akik beszállítóval is dolgoztatnak megfordul, gondolom ez jelent valamit .


És értem kell egy csendes hűtőventilátor max. fix kellően nagy/elegendő sebességre állítva a extra hűtőre is.

2012. dec. 4. 02:54
 52/66 A kérdező kommentje:
Ház az még változik!!! DE jól szellőző kell minden képen értem.
2012. dec. 4. 02:54
 53/66 A kérdező kommentje:

"Amúgy két márkás táp ment el a házban"*


mármint nálunk az épületben (mint házban)*


Amúgy két márkás táp ment el nálunk a épületben ...

2012. dec. 4. 03:00
 54/66 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ez ugyanaz mint ez az első variáció, nem tudom mit kínlódsz rajta, vedd meg és használd. Minek írod ki véleményezésre ha az adott tanácsokból semmit nem fogadsz meg.
2012. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
Ez megint egy hulladék:D Felesleges kérdezned, olyan dolgokon spórolsz, amin nem kéne és olyanra költesz csomót, amire felesleges.
2012. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

"Amúgy két márkás táp ment el a házban"* "

Szabad tudni pontos típusokat?


"FSP pedig a legtöbb nagy márkánál akik beszállítóval is dolgoztatnak megfordul, gondolom ez jelent valamit . "

Az E9 400-ban egy BQ által módosított FSP AU400-as belseje van.

2012. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
Hart r2.0 - Egy ASUS 550W-os és egy HyperPower 525W-os, Pentium Dual Core egy 2.2GHz és egy 2.7 GHz "égette el a kettőt", mellet éget el ez közepes grafikus kártyával. - ha kell a pontos típus, a raktárból vagy a tápot, vagy ha az már nincs ott a dobozát 80+% eséllyel ki tudom bányászni.
2012. dec. 4. 22:09
 58/66 A kérdező kommentje:

"olyan dolgokon spórolsz, amin nem kéne" - nem akkarok sorolni, de feleslegesen költeni sem rá.

"olyanra költesz csomót, amire felesleges" - a bíztos csendes és jó hűtés (értem erre is azért rakjak egy silent/csendes vetilátort és az erősebb táp a hosszú üzemóráknál nem felesleges

2012. dec. 4. 22:09
 59/66 A kérdező kommentje:

Miért kérdezek: Azért mert nem, tudom melyik AMD processzort érdemes venni.


Megfogadtam a szellőzés fontosságát, jó majd lesz silent/csendes 200+mm vagy két-három silent/csendes 120mm-as átfújással és egy a silent/csendes 120mm a hűtőre.


Nem is gondolom hogy a HDD lenne a felesleges - Mert ma amúgy is csak 3TB-és HDD szabad venni, ár érték arány és FullHD videók és a HDD archiválás, és méreg drága és egyben törpe 25-50GB Blu-Ray-ek több órásának korában.


Sokan kínozzák maguk kis hátértárral, sokan semmit nem archiválnak. A Blu-Ray író lehet tényleg felesleges a gépbe, mondjuk van egy PS3, de játékok úgyse fognak tőlem belekerülni.

2012. dec. 4. 22:18
 60/66 anonim ***** válasza:
Most már kezd körvonalazódni bennem a kép: kedves kérdező te nem vagy one hundred percent, nem tudom miért bizonygatod az igazad, talán magaddal akarod elhitetni, hogy amit venni akarsz az jó, viszont akkor nem értem mi szükség van mások véleményére. Össze vissza beszélsz mindenről, teljesen logikátlanul, már tanácsoltam korábban is, hogy vedd meg a gépet és leld benne örömöd.
2012. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!