Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy a Palit Geforce...

Kisgaraba kérdése:

Miért nem megy a Palit Geforce 9800 GT 512 Mb videókártya minden alaplapban?

Figyelt kérdés

[link]

unokaöcsémnek vettem a kártyát, amit az én gépenben rögtön ki is próbáltam, ami tökéletesen ment:

ASUS M5A78LMLX

FX 4100

4 Gb 1333 Mh DDR3

Chieftek 500 W

Az ő gépében viszont nincs kép, pedig a rendszer beindul rendesen(a kártya ventillátora fel fel pörög), ha átdugom közbe a kábelt az integrált kártyára egyből van kép

az ő gépe:

ASROCK N68vs3ucc- nforce 7025 chipset

sempron proci

2Gb ram 1333Mh

kipróbáltam még egy gépben:

Asus M2NPVVM nvidea chipset

1 Gb DDR2 Ram 666Mh

X2 4000+ proci

ebben sem megy

nem lehet valamit csinálni hogy menjen a kártya legalább az asrock gépben? mi lehet a baj?


2012. dec. 5. 16:21
 1/4 Komplikato ***** válasza:
Gondolom táp elég mindkét gépnél? Mivel a chipset alapján mennie kéne, esetleg Bios frissítéseket kéne megnézni, hátha javítottak valami PCI-E vs VGA hibát. Ha friss Bios van bennük, akkor passzolom.
2012. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az integrált videokártyás gépben a biosban először tiltsd le az integrált kártyát, azután dugd a monitor kábelt az nvidiára.
2012. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
biosz nem volt frissitve egyik gépen se, viszont az enyémen se. akkor lehet csak annyi lenne a probléma hogy le kell tiltani az integrált kártyát? találkoztál máskor is ilyen problémával?
2012. dec. 5. 17:04
 4/4 A kérdező kommentje:

nem tudtam letiltani az integrált kártyát, a chipset-nél csak annyit lehet állitani hogy hány megát használjon a ramból, és hogy mi legyen az elsődleges videókártya:

onboard

pci

pci expresz

2012. dec. 5. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!