Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez normális dolog ennél a...

Ez normális dolog ennél a hűtőnél?

Figyelt kérdés
Szóval nem rég vettem (1 hete...) egy AMD FX-8320 processzort és már beszerelésnél furcsán hangos volt a hűtője, kerregett is kicsit. Picit állítva lett a fordulatszámon, hogy csendesebb legyen, de mikor játékot futtatok annyira felpörög a venti, hogy az egész szobába zaj van és nem is képes rendesen hűteni a procit. Belett előre is szerelve egy venti, hogy viszonylag normálisan hűtsön (Terhelés nélkül most 42 fokos, és 3000RPM). Az lenne a kérdésem, hogy ha valakinek van tapasztalata ossza meg, hogy ez normális-e! Ha más hűtőt kéne vegyek milyet érdemes 10k alatt?
2012. dec. 6. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rosszul lett beszerelve, esetleg pasztázd újra. Kicsivel 10k fölött van ált. Alpenföhn Matterhorn Pure edition, ezt szoktam ajánlani, AMD foglalatokon is forgatható, és nagyon jól hűt.
2012. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem jól van beszerelve, végig néztem, nagyon nem lehet elrontani. Pasztát meg nem kaptam, a venti ami nagyon-nagyon hangos.
2012. dec. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!