Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az "Overlock Key" mire...

Ez az "Overlock Key" mire való, hogy kell használni? (BeQuiet! Táp, részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy veszek egy ilyen tápod, de nem tudom pontosan mire való ez az Overlock Key. Vagyis van fogalmam róla, de hogy hogy is lehet használni, és mi a pontos értelme azt nem tudom.

[link]

Ezen az oldalon a 6. kép (2. képsor, utolsó (3.) képe)

Köszi!



2012. dec. 9. 15:08
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


This small bracket houses the overclocking switch through which the user can toggle between single rail and multi +12V rail operation. If he doesn't want to install this bracket he can just short the corresponding pins with the provided jumper.


""én ugy értelmezem hogy az ágak szétbontahóak több 12voltosra vagy egy 12 voltosra"" és ezt tudod a jumperel vagy ezel a konzolal beálitani

2012. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


gyártó honlapján is azt irja


4szeres és 1szeres közt tudsz váltani


Overclocking key allows switchover between quadruple independent +12V rail mode and high-performance single-rail operation

2012. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ennek mi haszna lehet a valóságban ? :)
2012. dec. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!