Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan vegyen használt számító...

Hogyan vegyen használt számítógépet aki nem ért hozzá?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 20:56
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Mondjuk egy olyannal megy el vásárolni, aki meg ért hozzá és megbízható.
2012. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jót ír. Plusz még hozzátenném, hogy Tesco, Auchan, MediaMarkt és hasonló multikat nagy ívben el kell kerülni. MediaMarkt-ban jóval drágábban kapsz mindent (az eladók meg semmihez nem értenek), Tesco és társai meg a legótvarabb gagyit árulják, ami csak létezik.
2012. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én anno így csináltam:

1.Nézelődtem jó pár használt számítógépekkel foglalkozó oldalt,majd rátaláltam a hardverapro.hu-ra.

2.Regisztráltam,nézegettem a gépeket.

3.Kitettem egy hirdetést,arra vonatkozóan hogy mire kell,milyen proci legyen benne stb..

4.Kaptam a leveleket,majd össze hasonlítottam,össze raktam újonann is hogy ne is probálkozzon eladni bolti áron nekem.


Szerintem ha regizel a hardverapro.hu-ra kiteszel egy hirdetést hogy xy gamer vagy multimedias gépet keresel majd ami levelekbe írnak gépeket ide másolod vagy ha van ismerősöd megmutatod neki.

2012. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hardveraprot én is melegen ajánlom ilyen célokra. csak az előttem lévőket tudnám ismételni. Kiraksz hirdetést, hogy ennyiért ilyen meg ilyen tudású gépet akarsz, és majd jönnek az ajánlatok. Aztán egy olyan emberrel aki ért hozzá átnézeted a lehetőségeket, és kiválasztjátok a számodra legmegfelelőbbet.
2012. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!