Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win7 32 bites videokártya...

Win7 32 bites videokártya 43-as kód teendő?

Figyelt kérdés
Van egy újonnan telepített eleinte tökéletesen működő win7-es ultim.Még nem sikerült letöltenem minden drivert pl.: a hangét sem és letöltöttem egy nvidiát ami nem működött és valahogy ez után elment az Ati radeon 9600as driverem. Láttam h mindenki kérdezi h kell megoldani és már letöröltem újraraktam minden és nekem is a szokásos nóta elvileg a legfeljebb legjobb van fent hozzá!Mit tegyek?

2012. dec. 10. 14:14
 1/2 Komplikato ***** válasza:

" letöltöttem egy nvidiát ami nem működött" VS "és valahogy ez után elment az Ati radeon 9600as driverem."


Naná, hogy "elment", de mi a kérdés? Miért ne telepítsünk olyan drivert ami nem a géphez való? vagy az, hogyan lehet elszúrt driver telepítést visszacsinálni? Első kőrben leszednék egy Driverfusion nevű alkalmazást, azzal eltávolítanám az ÖSSZES nVIDIA ÉS ATI/AMD VGA drivert a gépről, majd újraindítás utána feltenném ezt az elvileg legutolsó Radeon 9600 drivert, persze kompatibilitás módban:

[link]


Ami ugye nem támogatott valójában már Vista alatt sem igazán.


Hangkártyában meg Alaplap pontos típusa vagy hangkártya típus ismeretében vállalkoznék. Remélem legalább chipset driver rendesen fel van téve ...

2012. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom köszi...minden más driver jólvan
2012. dec. 10. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!