Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ATI Radeon HD 7770 sorozatb...

Az ATI Radeon HD 7770 sorozatból melyik gyártótól született jobb videókártya? Asus, Gigabyte, Sapphire? Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Azt vedd,amelyik szimpatikusabb. :)

2012. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez: [link]
2012. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gigabyte-ról sokat hallani mostanában hogy nincsenek a topon.. Asus kártyákat nem nagyon ismerem, Sapphire-ról meg semleges véleményeket hallok, hogy elzakatol de nem a legjobb...Ezért nem tudok dönteni.
2012. dec. 10. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim a sapphire és asus kártyákkal nagyon jók:) a sapphire nagyon minőségi hűtéssel rendelkezik stb, az asus is kiváló minőséget képvisel:D mindenképp ez a kettő között gondolkodj, de én sapphiret választanám!
2012. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
A Sapphire az egyik legjobb gyártó,ezt én is erősíteni tudom.Az ASUS szintén nagyon jó,az MSI-re sincsenek panaszok.Viszont a Gigabyte-ról tényleg nem hallani jókat,ezt én is elismerem.Bár nem tudom,hogy mennyire igaz ez az egész Giga hiszti,a vélemények megoszlanak.De jobb félni,mint megijedni. :)
2012. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sapphire, Asus, MSI > VTX3D, Powercolor >> Gigabyte.
2012. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz szépen mindenkinek ! :D Szerintem Sapphire mellett döntök!:D
2012. dec. 10. 19:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az a bűvös "G" betű a "DDR" előtt(GDDR) valóban csak a 'Graphic' szócskát takarja, vagy van más jelentősége is?
2012. dec. 10. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!