Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beakapcsolás után ujraindul a...

Beakapcsolás után ujraindul a gép miért?

Figyelt kérdés
natehát mikor bekapcsoltam betöltötte a windowsot kidobta az asztalt és kb 2-3másodperc mulva kikapcsolta maonitor és ujraindult a gép,mikor bekapcsolt picit sokáig várakozott ott az esö képnél,tudjátok ahol kiirja a meghajtókat,procit,ramokat,stb stb ott ahol megáltaka régi gépek ha nemvolt taszter bedugva,vagy ameikeknél megkelet nyomni az f1 et hogy tovább menyen,ekkor ujra betöltötte a windowsot majd ujbol ujraindult akkor belementem a bioszba dehát semi extrát nemtaláltam a biosban idöztem kb 3percet,nemindult ujra majd betöltötte a rendszert és még jó,ez mitöl volt?segitsetek!

2012. dec. 10. 20:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy ijen gyorsan,érkeznek normális válaszok:) ám én is nézgelödtem neten és tényleg nagyon sok jót lehet hallani az FSP Hexárol és én is a 400watos verzióval szemezgetek,csak az még a probléma hogy vajdasági vagyok és erre felénk egy pc-s üzletben sem találok egyenlöre FSP tápot,a legminösgeseb amire eddig ráakadtam az a CHIEFTEC.... a többi mind valami KIMPRO meg Blueberry jelenleg épp iylen van a gépemben.
2012. dec. 11. 16:58
 12/15 anonim ***** válasza:

Az internet korában ne legyen akadály! Ha veszel egy 10 ezerért tápot, akkor talán pár ezerért a házhoz szállítás is belefér.

Nem vagyok biztos benne, hogy ha ilyen durván ingadozik az áram, akkor bírni fogja a táp. Bár az FPS talán csendben hal el és ki tudod cseréltetni garisan. Ha így lesz, akkor egy szünetmentest mindenképpen ajánlok.

2012. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
értelek és a szünetmentesnek mik az elönyei hátrányai?miet érdemes belölük vásárolni??menyibe kerülnek a megbizható relativ hosszab életüek?
2012. dec. 11. 17:11
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én is szünetmentest /APC/ -t használok.

Előnye: Ha hirtelen áramszünet lenne, a gép nem kapcsol hirtelen ki,´hagy időt a munkád befejezésére, védi a gépet a villámcsapástól, a gép hirtelen kikapcsolása elronthatja a tápot is.

Szóval megéri megvenni

2012. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

és mien márkájút?kb menyiért?

ám jelenleg ilyenek a feszültség értékek:

[link]

ez még türhetö??van valami nagy eltérés valahol??

2012. dec. 11. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!