Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A sata adatkábel melyik...

A sata adatkábel melyik alkatrész gyári csomagolásának tartozéka?

Figyelt kérdés

Új konfigurációt rendeltem össze.

Nem szeretnék úgy járni hogy összeszerelés közben derül ki hogy "hopp, kell xy vezeték, és bigyó mert az nem jár a gyári csomagoláshoz"


A kérdés kiegészítése:


Milyen részekből áll egy modern pc "vezetékrendszere"?


Úgy értem mit szükséges beszerezni a vezetékelés területéről, (és hány darabot) hogy minden szükséges meglegyen?


2012. dec. 10. 21:56
 1/5 A kérdező kommentje:

Táp van, ház van, ...az adatkábel meg gondolom a vinyót köti össze az alaplappal, de ez öööö.... konkrétan melyik összetevő tartozéka????

Külön kell venni vagy adják valamihez?

2012. dec. 10. 21:58
 2/5 anonim ***** válasza:
A sata kábel általában az alaplap tartozéka, de meg lehet venni párszáz forintért külön is.
2012. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy rendeltél, hogy fogalmad sincs róla mi jön illetve nem tudod hogy kell kábelezni? Nem bonyolult összerakni, de azért nem egy kapa, ami áll a nyélből meg a fejből.
2012. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugye mi az amihez kellhet kábel? Na és milyen?


Van ugye a táp ami gyárilag vezetékesen érkezik. Normális esetben ez elég az optikai meghajtók és merevlemezek ellátáshoz.


Adatkábelek általában az alaplap mellé vannak csomagolva, változó módon/mennyiségben. IDE/sata kábel szinte mindig van, további kábelek meg típus függőek.


Szóval hacsak nem pakolsz nagy számú merevlemezt a gépbe elég kell, hogy legyen az alapból mellécsomagolt kábel.

2012. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 2-es 4-es, 4-esnek különösen, pontosan erre voltam kíváncsi.
2012. dec. 10. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!