Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok mondani pár jó...

Tudnátok mondani pár jó számítógépházat az olcsóbb kategóriából max13ezerig?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 10:26
 1/4 Topmad ***** válasza:

Szia!


CoolerMaster, Enermax, Thermaltake márkák között néznék körül.

13 alatt lehet azért szép nagy, igényes házakat találni. Én szereltem Enermax-ot, nagyon jó volt vele dolgozni, amit lehet, azt pattintósan oldanak meg (csavarhúzó nélkül szerelhető).

Anyagukban szerintem ezek érik meg a legjobban 13 és az alatti kategóriában.

Pontosan milyen méretű házat keresel? Amúgy sztem keress rá márkára valamelyik HW kereskedő oldalán, és úgy válaszd ki, h neked melyik a szimpatikus.


Üdv:

Top

2012. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

Bitfenix Merch Alpha/Beta:

[link]


Thermaltake Commander MS-I:

[link]


Thermaltake VL-8000 (ilyen csili-vili ujjnyomgyűjtős):

[link]


Thermaltake Commander MS-II

[link]


MS-III:

[link]


Thermaltake BlackX V3:

[link]

2012. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:

Xigmatek Asgard II:


[link]

[link]

(Mondjuk szerintem ezek már talán túl keskenyek, de határ eset.)


Illetve a linkelt oldalakon nézz körül, hátha tetszik valami amit nem írtak itt le és kérdezz rá, jó vagy sem?

PCX oldalán van egy csomó Sharkoon ház, sokan ajánlgatják azokat is, én nem kedvelem a márkát, mert jó pár éve a magától széteső ventilátorairól és hasonló jó minőségű modding cuccairól volt "híres".

2012. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Komplikato ***** válasza:

Cooler Master Elite Knight 350:

[link]


A GigaByte házak sem rosszak, de GZ-X, GZ-MX szériát nem szabad venni belőlük, mert rosszul szerelhető, szűk, vágja a kezed, stb. Tehát 10 rongyért olyan, mint egy 6 ezres Asus TA.

2012. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!