Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a számítógépházat feltudom...

Ezt a számítógépházat feltudom még használni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ebbe beletudok tenni másik lapot hogy a ház maradjon?
2012. nov. 29. 10:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi a link kimaradt :D

[link]

2012. nov. 29. 10:45
 2/4 Komplikato ***** válasza:

Belsejéről kellene kép, ha szabvány mATX lap van benne akkor simán kicserélheted, bár figyelembe kell venni mit bír el a táp, és azt kell a táphoz pár átalakító.

Ha olyan Barebon gép ami speciális egyedi, akkor nem lehet. van pl. olyan lap, ahol odébb van a processzor és a gyári hűtés csak oda mehet.

2012. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:
Utánajárva a lap benne szabályos, de nem mATX , hanem DTX/ITX és mini ITX méretű megy bele. Ezek jellemzően picit drágábbak, de aki ilyet akar, az sokkal kisebb házba építi bele- Viszont a táp középen van a házban, így nagyobb proci hűtést a bazi széles ház ellenére nem fér bele. A gyári hűtők meg a direkt HTPC-be valók viszont bele férnek.
2012. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.. kár mert jó árban bebírtam volna szerezni, mondjuk kompletten, de én nem akartam benne hagyni a lapot. De így hagyom és inkább összerakok másképp. Köszönöm a választ!
2012. nov. 29. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!