Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyennek számít ez a minősíté...

Milyennek számít ez a minősítés windows7en?

Figyelt kérdés
Proci: 7.0, Videókártya 6.9, többit mánemtom, RAM 5.5 azon javítani fogok ha szükséges, illetve mitől függ a RAMnál az hogy mennyire értékeli ? A mhztől vagy a méretétől ? 2GB 1066mhzes van benne ha jól tudom.
2012. dec. 12. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha őszinte szeretnék lenni akkor én szerintem egy marhaság,felesleges arra jó hogy ha van egy 990x vagy i7 3930k procid hogy felvágj vele hogy 7,9 pontból 7,9-et megkapja most írtam valamit.Én hülyeségnek tartom,mellékesen megkérdezném hogy mire is szolgál?Megtudod hogy 7,9-es skálán mennyire ers az adott hardver,hú nagy dolog.Ezt meg hogy a legkisebb értékelést kapott hardver határozza meg a teljes gép értékelését,kész röhej.Ha meg akarod tudni hogy mennyire jó a géped és mihez képest jobb vagy rosszabb mással próbálkozz.
2012. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azért, hogy több pontot adjon a win élményindex, ne fejlessz... Ha kevésnek érzed, akkor fejlessz. Viszont manapság elég olcsó a RAM, én raknék bele még egy 1×4GB-ot, amennyiben DDR3-as a géped.
2012. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
DDR2 es ram van benne.. igazából most veszem a gépet.. itthon van még 2GB ram csak nemtudom hány mhzesek, felraktam 1 kérdést is ide de nemigazán jutottam válaszhoz.. : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3.. ..., az alaplap pedig ASUS M3N-H/HDMI AM2+ ...
2012. dec. 12. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!