Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd catalyst 12.11 telepítve,...

Amd catalyst 12.11 telepítve, de MOM. Exe hibát észlelt?

Figyelt kérdés
Újraindítás után, win7 x64 alatt. Most akkor telepítve van, vagy sem? illetve minden bekapcsoláskor meg fogom kapni ezt a kis üzenetet?

#AMD #mom.exe #catalsyt
2012. dec. 13. 12:41
 1/3 Topmad ***** válasza:

Szia!


Egy újratelepítés után raktad rá a drivert, vagy egy már a gépen lévőt próbáltál frissíteni?

Én rendesen szívtam a driver frissítéssel az én gépemen. Hiába raktam rá a régire az új drivert, nem frissítette be a catalyst-ban és küldte a figyelmeztetéseket, hogy frissítsem.

Amikor pedig letöröltem a régi drivert, majdnem teljesen sötét lett a képernyő, alig tudtam visszatelepíteni. :S Akkor lett jó, amikor újraraktam a Windows-t és a friss OP rendszerre raktam fel a 12.11-et. Nekem csak így jött össze.

A kérdésedre válaszolva, nem hiszem, h magától meg fog oldódni.


Üdv:

Top

2012. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most raktam fel a 12.11-et Friss windowsra, nem volt előrre régi rárakva. Viszont, tegnap már ráraktam a vga cdjéről valami régebbit és arra a 12.11-et, és úgy működött.

Akkor ez most káosz mindenhol.:D , de köszi akkor lehet leszedem és úgy csinálom ahogy tegnap, ki tudja lehet konfigfüggő

2012. dec. 13. 12:57
 3/3 Topmad ***** válasza:

Szerintem töltsd le az AMD honlapról a VGA-nak megfelelő 64bit-es drivert, rakd ki pendrive-ra és jöhet az újratelepítés.

Ha onnan nem megy fel rendesen, hibaüzit ír, akkor valami nem stimmel a gyári driverrel.

Nekem így jött össze, én is sokat szívtam vele. Azóta semmi szerencsére. (kopp kopp kopp)


Üdv:

Top

2012. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!