Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok tanácsot adni egy...

Tudnátok tanácsot adni egy számítástechnikai analfabéta anyukának karácsonyi ajándék számítógép vásárlásához?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy 6 és egy 7 éves kisfiam. Eddig az én notebookomon játszottak az interneten, y8, y9 játékokkal (aki ismeri, annak biztosan mondd valamit :D). Most rendeltem nekik egy asztali gépet, használtan, mert hogy 3 gyerek mellett most csak erre futja :( . Az adatai: DELL P4 2800

Proc.: P4 HT 2800MHz, Mem.: 1 GB DDR2, Merevl.: 80GB, Hang: AC 97 stereo alaplapi, Alaplap: Dell GX620, Grafikus vez.: Intel alaplapi 128MB, Lan: 10/100 alaplapi

Ezek az adatok alapján tudtok segíteni, azokkal a játékokkal tudnak majd rajta játszani?


2012. dec. 14. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze tudnak majd vele játszani.Régebbi játékokkal is majd tudnak Colin rally és társai.Teljesen megfelelő lesz erre a célra.
2012. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor nem lőttem mellé...
2012. dec. 14. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 20k alatt vetted akkor nem volt rossz üzlet, ha drágábban akkor átvertek.
2012. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Maga a gép nem volt 20e, de csomagban vettem, összesen került 25e-be... Azóta már volt még egy kérdésem, tehát kiderült, nagyon jól működik is, beváltotta a hozzá fűzött reményeimet....
2012. dec. 20. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!