Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha akkumlátor nélkül használom...

Trichiee kérdése:

Ha akkumlátor nélkül használom az új laptopomat akkor az akku pár hó múlva is használható lesz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy félreteszem a gyári aksit és hálózatról használom így ha majd el akarom adni új aksival adhatom el és addig nem döglik be?

2012. dec. 15. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

1-2 hónapot talán kibír, egyed függő.

Hagyd a gépben az aksit, és amikor lehet használd hálózatról. Ezzel teszel a legjobban vele.

2012. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták a szervízben ha aksi nélkül használom akkor legelső használatkor formázzam az aksit feltöltöm és lemerítem ezt 3x de minden alkalommal kevesebb ideig de pontosan nem tudom már hány óra volt de asszem először 16 óra majd kihuzom lemerítem de csak addig szabad meríteni még nem jelez hogy nemtom hány százalék van hátra... majd feldugom 14 óra töltés majd kihúzom lemerítem megint és egy utolsó 12 órás töltés... utána csak úgy szabad használni hogy csak addig töltöm még kinem jelzi hogy 100% és kihuzom majd ha jelez feldugom... de ha aksi nélkül használod akkor is megkell csinálni ezt az aksival mikor megveszed... után elég ha hetente beteszed és feltöltöd maxra az aksit hogy ne veszítsen a töltéstartásából vagy hogy magyarázták....
2012. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 legendavagyok01 ***** válasza:
2012. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
53%

#3 +1 :)

Kár hogy nemtudom megnézni mobilon miket irnak :(

.

én azt tudom hogy akku t forró tüzhelyre kel teni

10perc egyik oldala 10perc másik oldala

sajnos mérni kel idöt mivel legtöb fekete így nem látni szemel mikor van kész

.

aztán mélyhütöbe kel teni 2 napra

aztán pedig vegytiszta alkoholba kell kiveni

ha nincs kéznél ilyen

akkor 20% os étel ecet is megfelel csak nem lesz jó szaga (bár kitudja valaki lehet szereti)

.

kiveszed megszáritod

és így megduplázodott az akku üzemideje

és 2-3 ével hoszabb is lesz az életartama

ha azt sürün megismétled akkor még továbi eredményeket érhetsz el

lehet még a laptop is gyorsab lesz töle

megnövekszik a proceszor teljesítmény meg a grafikus teljesítmény is

2012. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#3 nagoyn szépne levannak irva ott a dolgok
2012. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!