Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD használható HDD helyett...

SSD használható HDD helyett mindennapi feladathasználatnál?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam és olvastam, hogy az SSD-nek megvan egy bizonyos irás/olvasás szám. Az érdekelne, hogy ez általában mekkora. Az SSD-n lenne az oprendszer egy-két játék és sorozatok. A sorozaok kb letöltöm, megnézem, törlöm. Ezt, hogy díjazná? Hamar tönkremenne?

Egyébként ezt néztem ki: [link]


2012. dec. 1. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvan a korlátja igen, de azért ez években mérhető inkább.
2012. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TOXIC. ***** válasza:
Igen, hamar tönkre menne. Fölösleges filmekhez ssd.. Rednszer alá vehetsz, ha van fölös pénzed, de egy jó kis gyors hdd is megteszi.
2012. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napi használatban is 10-12 év az elhasználódása. Igaz, hogy van írási szám, ahol már nem lesz megfelelő az írás, ez olyan 10000 körül van, de elég okosan tudja elosztani a rendelkezésre álló területet, és van tartalékterület is. Az op.rendszer+sűrűn használt játékok oké, hogy ezen vannak, de a filmeket nem ezen tárolnám.
2012. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy laptopba menne, amiben nincs hely más HDD-nek (DVD írót nem fogom kiszerelni!) és külsőt meg nem akarok rákötni, mert akkor nehezebb lenne a hordozhatóság és használat útközben.
2012. dec. 2. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!