Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement a gépem kiégett...

Tönkrement a gépem kiégett benne a proci ami egy AMD Phenom II X4 925 még garis lehetséges h van még rakatáron a boltnak és ha nincs akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
AMD Phenom II X4,

2012. dec. 15. 13:07
 1/7 Mr. V. ***** válasza:
A bolt nem cserél semmit 3 (vagy netes vásárlás esetén 8) napon túl, hanem továbbküldi szakszervízbe és 20-30 nap határidővel kaphatod vissza javítva vagy egy igazolást kapsz, hogy újat vehetsz át. Szóval a bolt csak mint közvetítő van jelen, de a garipapíron szereplő címre kell vinni a gépet 3 (8) napon túl.
2012. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kérdésem arra irányult h ha nincs raktáron (senkinek) mert már kifutó termék nem gyártják akkor mi van????? mert ha már nincs nekik akkor h cserélik ki
2012. dec. 15. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz raktáron. Volt egy jó 5-6 évvel ezelőtt egy "garanciás szerencsém". 1 év után meghalt a HIS IceCube X1650PRO 512MB GDDR3 kártyám, amire 2 év garancia volt. Nem volt javítható így az akkori árért választhattam egy másik kártyát ami egy HD2900 Pro volt. Először sajnáltam mert nagyon szerettem a kártyát, nagyon jól nézett ki, hűvős volt és minden játékot vitt maximumon. Mindaddig míg bele nem raktam a 2900-at. Ég és föld volt a kettő =]


Amúgy hogy sikerült kinyírnod?

2012. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hallod nemtom nem volt húzva meg semmi valszeg gyári hibás lehetett simán csak neteztem ment a youtube és egyszer csak kész K.O.
2012. dec. 19. 00:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Elszált a tápod :) 99% Semmilyen más hardver nem képes kilőni ilyen gyorsan, egyedül zárlat vagy áramkimaradás.. Ha nemtudod mi az az OC akkor zárlat nem lehett..
2012. dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát a táp fsp és abból is a jobbik fajta szóval nemhiszem h az lenne a gond az oc-t meg tudom h miaz azért is mondtam h nem volt
2012. dec. 19. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Enermax, High class van, Bronze és fütyül... Ez van.
2012. dec. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!