Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az asztali gépem folyamatosan...

Az asztali gépem folyamatosan épül lefelé. Nem tudom mi baja lehet már elromlott benne 2db dvd író,1db merevlemez,2 ram modul, és egy videókártya?

Figyelt kérdés
Ez helyett notebookot készülök venni és ha a gép kibirja addig még megtudom venni meg ha nem is és ha veszek a benne lévő merevlemeznek egy külső házat az tehet valami kárt a notebookban ha véletlen van benne valami hiba de a gépen nem vettem észre?

2012. dec. 15. 19:39
 1/5 lopokus ***** válasza:
itt szerintem táp probléma lesz, úgyhogy nemhinném hogy tenne valami kárt a HDD a notebookban. Nem tudod véletlenül a mostani PC-d tápjának a pontos márkáját és típusát?
2012. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erre az égegyadta világon nincs semmisem írva csak annyi hogy switching power supply 450w
2012. dec. 15. 19:51
 3/5 A kérdező kommentje:
450W ATX
2012. dec. 15. 19:51
 4/5 A kérdező kommentje:
am a másik vinyó úgy halt be hogy beakartam kötni ami most benne van mellé... tehát áramtalanítottam meg minden majd betettem a vinyót majd ujra áram alá hejeztem... és mikor bekapcsoltam nem ismerte fel csak az üres 500 gigás vincsit... fogtam kikapcsoltam a gépet megint áramtalanítottam és kihuztam az 500 gigásat majd fel akartam tennia windowst és akkor kiadott vmi hibakódot amire később rákeresve azt adta ki hogy nemtom hova kerültek át nemtom milyn hibás szektorok rajta... vagy valami ilyesmit...:S
2012. dec. 15. 20:00
 5/5 lopokus ***** válasza:
hát nem minőségi táp az biztos.. Több mint valószínű hogy az lesz a baj, de nem értem miért lehet az, amit utoljára írtál:/
2012. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!