Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen VGA-t, Processzor-t,...

Milyen VGA-t, Processzor-t, Alaplapot, RAMot vegyek amin elindulnak a legújabb játékok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ menniy rá a keret:D mondjuk ha 100 ból akarod kihozni akk érdemes AMD:phenom II x3 vagy 4 széria Intelből:e 7500 vagy jobb ezek ára 35k tól! lapot az amdkhez: am3- as és ddr3 ast támogat a legtöbb pl Gigabyte GA-MA770T-UD3P ez jó lap!! Intelhez lappokban az a baj h ha ddr3 at szeretnél ott megkell fizetni ! szal én amd-t ajánlom és csak phenom II mivel ezek az ujak és az IÜntel core "duo már elmarad mivel azok 2 magosak és jóval drágábbak!! dd3 ramot 2x1 GB 1600MHZ-set vegyél aniy elég!persze ha van több pénz akk lehet 4gb stb!! VGA: AMD + Ati páros nagyon ütős uh ajánlani a HD 4850 től tudom arra figyelj h a VGA processzor órajel legyen legalább 650 mhz és a VGa memória órajel legalább 1500 MHZ ezek gyárilag tuningolt kártyák és a hozzájuk való hűtővel adják!!! jah és az ATI 48XX szériához nemárt venni egy komolyabb tápot legalább 450 W osat!4remélem segíthettem:)
2009. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon hasznos információ
2009. aug. 22. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Az AMD szeptember 10.-én mutatja be az új kártyáit, utána nem sokkal kapni is lehet majd őket. Ezért most nem érdemes VGA-t venni, mert nemsokára le fog menni az áruk. Vagy ugyanazért a pénzért vehetsz a következő generációból is. Processzor vonalon is lesz némi átrendeződés, mert jön az Intel Core i5 széria, AMD-nél pedig a négymagos Athlon II procik.


Én ezért várok a gépvásárlással minimum szeptember végéig. Ha te nem akarsz várni, az előző válaszoló jókat mondott.

2009. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!