Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap ki írtam kérdésemet a...

Tegnap ki írtam kérdésemet a tápról mindent le csatlakoztattam gépet át néztem nem találtam semmi bajt de ugyanúgy gondol egyet a gép és le áll?

Figyelt kérdés
akkor vegyek egy új tápot?
2012. dec. 16. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
előbb próbáld ki hogy a lakás egy másik konnektoránál is csinálja e?
2012. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a monitor nem kapcsol ki csak a gép!
2012. dec. 16. 14:56
 3/4 Mr. V. ***** válasza:

Ha nem túl hosszú idő után áll le, akkor próbálkozhatsz azzal is, hogy nem indítod el a gépet. Vagy BIOS infók alatt nyomsz Pause-t, vagy belépsz a biosba és vársz.

Ha akkor nincs gond hosszú ideig, akkor a táp jó. Onnan már lehet tovább menni, hogy egyéb hardver melegszik és védi magát, vagy valami túlterhel, esetleg a rendszerrel van valami.

2012. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én gépem is random leállogatott... a monitor nem csak a gép... a hiba az volt, hogy megpörkölődött a falban a vezeték, és emiatt apró áramingadozások voltak, amik a monitort nem de a gépet zavarták... nem hülyeségből írtam... próbálj ki egy másik konnektort...
2012. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!