Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot választanátok?...

Melyik laptopot választanátok? Miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2012. dec. 19. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel spec.-ben kb. ugyanazok, kivéve az utolsó AMD procis, én Intelt vennék, de azért összehasonlítanám előtte melyik a jobb cpu, mert lehet az AMD. Ha az Intel akkor meg a kétféle i3 között néznék az Intel oldalán egy comparison -t, összehasonlítást. Nem tudom ezek 2. generációs i3-ak -e de erre is figyelnék.

[link]


Aztán a grafikus kártyát összehasonlítanám, erre van egy pár oldal. pl itt:

[link]


Ezek után azt választanám amelyik LED monitoros és NEM FÉNYES visszatükröződő kijelzőjű. mert az idegesít sötét háttérnél. Itt ki tudod keresni a gyártók hogyan nevezik el a különféle LED-es kijelzőjüket. Ez lehet épp a fényes.

[link]


Különbség még, hogy kettőben nincs Bluetooth, ami kb. lényegtelen, mert USB portos mini adaptert kapsz fillérekért.


A leglényegesebb szerintem a Videó kártya GPU és a nem fényes háttér (nekem).


kb ennyi.

2012. dec. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. proci jó, graf vacak

2. proci jó, graf vacak

3. proci jó, graf közepes de még mindig gyenge

4. proci nem rossz, grafikus már high de még mindig nem Ultra

2012. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!