Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a pendrive-al?

Mi lehet a baj a pendrive-al?

Figyelt kérdés
Van egy 8 GB-os Silicon-Power usb pendrive-m. Ha ráteszem a gépről a képeket vagy text fájlokat, akkor ezek használaton kívül tönkremennek rajta. Vagyis amikor egy kis idő után rádugom a gépre, akármelyik usb portra, azokat a mappákat, amiben képek vagy text fájlok vannak, vagy nem tudja megnyitni, (különböző kód írások vannak a betűk helyén) és a mappaméretük 0 MB. Vagy a képek a pendrive-n csíkosak lesznek és nem látszik a képekből semmi.

2012. dec. 20. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Jártam így én is, vagy vírus vagy nem tudom, de a formázás megoldotta.
2012. dec. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy teljes formázás NTFS-re és eltávolításnál mindig szabályos leválasztás utáni eltávolítással használni.
2012. dec. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig szabályosan választom le. Viszont nem tudtam, hogy a pendrive-t is lehet NTFS-re konvertálni. Van még egy 2 GB-os pendrive-m, de annak semmi baja nincs, az nem csinál ilyeneket.
2012. dec. 20. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!