Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan fogja látni gépem újra...

Hogyan fogja látni gépem újra a Sony Optiarc DVD-RW AD-7173s nevű optikai meghajtómat?

Figyelt kérdés

Most telepítettem a gépembe egy SSD-t és az optikai meghajtóm egyszerűen eltűnt, az eszközkezelőbe is turkáltam, de azt írja ki hogy az illesztőszoftver nem jó hozzá. Ezzel nem is lenne gond, de ha a letöltött drivert elindítom akkor azt a hibát írja ki, hogy nem találja ezt az optikai meghajtót!


Tudom bonyolult a helyzet, de előre is köszi a válaszokat!



2012. dec. 23. 12:43
 1/2 TOXIC. ***** válasza:
Ugyanazzal a kábellel van össze kötve az ssd és az odd is?
2012. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Külön sata kábel+külön satahely az alaplapon, ami érdekes még és nem értem, hogy tápja van mert kitudom szedni és berakni a cd-t, de a gép nem érzékeli! Arra gondoltam ,hogy a sata kábel a hibss kicseréltem, a hiba ekkor sem szűnt meg! Áááá


Köszi azért a választ!!! ;-)

2012. dec. 24. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!