Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ajánlják mostanság...

Miért nem ajánlják mostanság a CWT beles tápokat? Elég sok helyen tapasztaltam mostanság.

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 11:44
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
(Mért csak egyféle CWT bél van?)
2012. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is felfedeztem mostanság. Tegyük hozzá, hogy ezt inkább az "okos" armadától látod. Az egészben az az érdekes, hogy nem adott típus szerinti az utálat hanem gyártó elleni. Persze aláírom, hogy van nem ajánlott típus, de nem az összes, sőt. Amúgy is érdekes, hogy ez konkrétan a Chieftec iArena óta megy. Mondjuk valahogy megérteném ezt, hisz népszerű alsó/közép kategos tápokat ad a chifi egész jó áron és ez egyesekre akkora hatással volt, hogy vacak CWT-s tápokat kezdtek adni belépőszintnek, de akkor az Arenánál miért nem volt sírás? Az is CWT gyártmányú belet kapott, és minőségbe is gyengébb. Meg akkor az ISO néven szereplő CWT csodáknál miért nem gond? Pedig azok hulladékok is. Tényleg ezt egyesek annyira túlreagálták, hogy még a CWT PUC meg PUO tápokat is elbírálná mert CWT. Szóval ez szvsz faság amit csinálnak.
2012. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!