Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen digitális rajztáblát...

Milyen digitális rajztáblát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Kb. 40 ezer ft értékben gondoltam max. Hogy kell használni? Érteni kell a photoshophoz hozzá? Olyan is létezik, amit nem kell csatlakoztatni a számítógéphez?

2012. dec. 24. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki komolyan foglalkozik vele, annak megéri venni. Aki nem, annak nyilván nem.
2012. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2012. dec. 24. 16:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilván komolyan szeretnék foglalkozni vele, különben miért kérdeztem volna?
2012. dec. 24. 16:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez milyen? [link]
2012. dec. 24. 16:13
 5/10 Komplikato ***** válasza:

Hát ez eléggé méret függő. Én csak Wacomot vennék, de az "drága", cserébe a leg használhatóbb. Egy A6-os Wacom Bamboo Touch and Pen kijön ennyiből a vezeték nélküli bővítéssel.

[link]

Vagy veszel noname Genius/Thrust márkájú bazinagy rajztáblát.

[link]

[link]

2012. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Komplikato ***** válasza:
4-es ez nagyon jó, ha megfelel az A6 méret. 11.500 körül van hozzá a Wireless bővítő.
2012. dec. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Vajon ki lehet próbálni a boltban? Nem szeretném próbálás nélkül megvenni...
2012. dec. 24. 16:35
 8/10 anonim ***** válasza:
A Grasshopper-nél ki lehet próbálni, én egy wacom bamboo pen and touch A6 vagy A5-ös méretűt ajánlok.
2012. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja és csak is Wacom!(!!)


A többi márkával BIZTOS, hogy lesznek gondok!

2012. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
... sigh... alátámasztom az előttem szólót... nekem geniusom volt és rendgeteg gond volt vele.. a szervízére költöttem annyit, mint egy másik pentabletre, szóval nem éri meg... Vadonat új volt, alig használtam, de egy hónap alatt elromlott a ceruzája... a szervizben adtak hozzá új tollat 6 ezerért... Senkinek nem ajánlom :/ én is most fogok elmenni megnézni ezt a wacom bamboot, ha már annyian meg vannak vele elégedve :) Nekem a szakmámhoz kelleni fog, úgyhogy rá kell áldozni nincs mese :)
2014. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!