Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul? Hogy kell...

Miért nem indul? Hogy kell összerakni őket?

Figyelt kérdés

Ma megérkezetek a megrendelt számítögép alkatrészek. Összeraktam az egészet csak az a helyzet hogy az alaplapba 3 pin-es indítógomb bemenet jár és nekem az indítógombom vége 2 pin-es...

Beraktam mindenféle képpen de nem indúlt el sehogyse a gép.

Lehet a gomb hibás? Vagy talán a bemenetek közötti különbség a baj?

Segítsetek légyszi... :-/


2012. dec. 28. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Alaplapod?
2012. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Asrock M3N78D FX
2012. dec. 28. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát az alaplapon a narancs színű csatlakozósort keresd(csak egy van belőle) a képen látszik a PWRBTN-PowerButton felirat az lesz a bekapcsoló gomb csatlakozója ami két pólusú, a három pines csatlakozó a ventilátorhoz való általában, de ha nem értesz hozzá kérd meg egy hozzáértő ismerősöd).



[link]

2012. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Betettem oda, de mégsem működik... Mit tegyek?

Írta ott hogy PWRBTN pont úgy ahogy mondtad, de nem megy...

2012. dec. 28. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Most mondhatnám, hogy mindent jól raktál e össze, de mivel nem tudod hogy jól raktad e össze, *ez talán segít figyeld a jelöléseket, ha nem sikerül akkor szerviz kb. 5 perc és összerakják.

* [link]

2012. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!