Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire megbízható és jó...

Mennyire megbízható és jó márkának számít tápoknál a Codengen?

Figyelt kérdés

#tápegység #codengen
2012. dec. 29. 00:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A leggyengébb, ami létezik.
2012. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Megbízhatatlan, ipari hulladék, ha ilyen van a gépedbe azonnal kuka! Förtelmesen sz@r táp. Ennek a tápnak a tervezett élettartama a pénztár elhagyását követő 1-2 percen belül lejár.


Ne vegyél ilyet!


Én még egy 20eFt-os konig alá se raknék be ilyen tápot!

2012. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
tápnak csúfolják de valójában egy rakás szar
2012. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 BM-Striker ***** válasza:

Megbízhatatlan feszültséget ad le, genge a túlfeszültségvédelme, kisebb a valós teljesítmény, mint amit ráírnak tehát ,vacak, és az alaplap hibáját okozhatja esetenként.


(Ez igaz minden noname tápra kb)


Amik jó 10k alatt azok a Hipro-k.


FSP, Chieftec CTG-***/GPS-350eb/GPS-4**AA , Enermax, Seasonic tápok ajánlottak.

2012. dec. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod BM-Striker, mert a Hipro tápok vagy már 2 éve nem ajánlottak. Sajnos a gyártó elk*rlv*lt, gyenge, gagyi minőséget gyártanak. Persze nem Codegen minőségűt, de nem is sokkal jobbat, mindenesetre (szerintem) ez nagy szégyen a gyártónak, mert a jól ismert márka "besült". Ettől függetlenül a régebbi tápjai ajánlottak maradnak (ilyet már csak használtan lehet kapni), de lassan kezdenek elavulni.


FSP-350APN alá nem szabad adni.

2012. dec. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem ezen kell spórolni. Nem értem miért gondolja úgy sok ember, hogy "az olcsó is jó".
2012. dec. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Amik jó 10k alatt azok a Hipro-k.


FSP, Chieftec CTG-***/GPS-350eb/GPS-4**AA , Enermax, Seasonic tápok ajánlottak."


Ez a lista mikori?

2012. dec. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BM-Striker ***** válasza:

Chieftec GPS-350EB és Hipro 530w(server)-as tápjaim vannak, és azok mind jók. Az olcsó hipro-król nem igazén hallottan semmi rosszat, azonkívül, hogy régiek, Cheftec CTG Sirtec belsős.Azért ajánlottam csak néhány szériát, mert nekik becsúszuott néhány rosszabb is . Seasonic, Enermax meg egyértelmű, hogy mért van itt.


A lstában szereplő tápok még kaphatóak.


Irhattam volna 350 pnf-rt, de az már nrm ngyaon leget kapni.

2012. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"A lstában szereplő tápok még kaphatóak. "

Attól, hogy kaphatóak azok a Deltás Chifik közel se mai konstrukciók, újonnan ha csak nem piszok olcsók nem jó vételek.


"Irhattam volna 350 pnf-rt, de az már nrm ngyaon leget kapni."

Ami szintúgy rohadt megbízható, de ez is öregecske és mint írtad újonnan nem kapható.


"Az olcsó hipro-król nem igazén hallottan semmi rosszat"

Ebbe jól írta a fórumtárs, hogy a hiprok elég gagyi kínai beleket kapnak az utóbbi időben.


"Seasonic, Enermax meg egyértelmű, hogy mért van itt. "

Egyértelmű, de ha jól veszem ki te kb 10K körül ajánlottál, újonnan annyiból aligha lesz jó SS vagy Enermax(az asló naxn nem számít jónak).

2012. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hipro t linkelhetnél


amugy a legszebb hogy anyira nem hú de olcsóbb szóval árban már FSP APN 350 is ott van majdnem


vagyis 10ezer alatt sajnos nicns elfogadható


hogy venni lehet valamit vagy hasnzáltan vagy valahol raktáron maradt az nem azt jelenti hogy bárki bemegy a zöldségeshez és kap is egyet

2012. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!