Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó párosítás ez az alaplap...

Jó párosítás ez az alaplap ezzel a processzorral? és milyen videokártya lenne jó hozzá?

Figyelt kérdés

mennyire jó ez az alaplap [link] ezzel a processzorral? [link]

jó lesz ez gamer pc-nek? amúgy ebbe az alaplapban ha nincs integrált videokártya az azt jelenti hogy külön kell beszerezni? ha igen milyen lenne jó? és ebbe kell még külön hálózati kártya? csak mert nem értek hozzá...


2012. dec. 30. 22:18
1 2
 1/18 lambo96 ***** válasza:
Igen azt jelenti, hogy kell venned külön VGA-t. Egyébként szerintem nem valami jó proci. Nem lenne jobb inkább APU? Akkor a VGA-val se kell tökölnöd.
2012. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igaza van a kollégának, írd le mennyi pénzt szánsz rá és ajánlunk vmi jó ár/teljesítmény arányú konfigot
2012. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Életed első szabálya: Soha ne vegyél Gigabyte cuccokat, hazavágják az egész gépedet.

Ez Gamer PC-nek nem lesz jó. Írd le mennyi pénzed van és milyen alkatrészek kellenek.

2012. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Honnan veszed ezt a nagy-nagy butaságot? Hogy soha ne vegyél Gigabyte cuccokat, hazavágják az egész gépedet. Ez most komoly?
2012. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fiam, mondtam, ez alap szabály.
2012. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyébként láttam más kérdéseknél sem adtál okos válaszokat. Ezt alá is támasztja a százalékod.
2012. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Bővíthetőség szempontjából ezzel jobban járnál. De a Gigabytel sincs gond, csak fapados.


[link]

[link]

2012. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez piszok okos válasz volt. "Soha ne vegyél Gigabyte cuccokat, hazavágják az egész gépedet." Ezért lehet neked ilyen magas százalékod.
2012. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy most akarunk egy normális pc-t összerakni, de csak kicsit értek hozzá. leírtam hogy eddig miket néztem, és így jó lenne szerintetek egyben? ha nem akkor mit kéne változtatni?

alaplap: [link]

processzor: [link]

ram: [link]

merevlemez: [link]

billentyűzet és egér: [link]

gépház: [link]

monitor: [link]

tápegység: [link]

azt tudom hogy optikai meghajtó és videokártya még kell. hiányzik még más? és videokártyát tudnátok javasolni max 35-ért? esetleg ez jó? [link]

2012. dec. 31. 08:37
 10/18 lambo96 ***** válasza:

Inkább ez:

Processzor: [link]

Alaplap: [link]

RAM: [link]

Merevlemez: [link]

Bill., egér: [link]

[link]

Ház: [link]

Monitor: [link]

A tápegységet mindenképp felejtsd el. Helyette:

[link]

A videókártya rendben, bár akkor is jól jársz, ha nem OC-t veszel, mert otthon is tudsz rajta húzni.

[link] Olcsóbb is.

Bocs, hogy mindenbe beleszóltam :D Remélem ez megfelelő konfig.

Boldog új évet Mindenkinek :)

2012. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!