Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó párosítás ez az alaplap...

Jó párosítás ez az alaplap ezzel a processzorral? és milyen videokártya lenne jó hozzá?

Figyelt kérdés

mennyire jó ez az alaplap [link] ezzel a processzorral? [link]

jó lesz ez gamer pc-nek? amúgy ebbe az alaplapban ha nincs integrált videokártya az azt jelenti hogy külön kell beszerezni? ha igen milyen lenne jó? és ebbe kell még külön hálózati kártya? csak mert nem értek hozzá...


2012. dec. 30. 22:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, sokat segítettél :D esetleg még tudnál javasolni egy jó optikai meghajtót is hozzá?
2012. dec. 31. 16:14
 12/18 A kérdező kommentje:
am az ilyenkor nem számít, ha a merevlemez SATA csatlakozós, az alaplapon meg SATA2 van?
2012. dec. 31. 16:46
 13/18 lambo96 ***** válasza:

Nem igazán számít. Max. ilyen minimális írási sebesség.

Optikaiból író, vagy olvasó kell?

Iró, olvasó: [link]

Olvasó: [link]

2012. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
író olvasó kell de ez akkor jó lesz. köszi a segítséget :D
2012. dec. 31. 23:10
 15/18 A kérdező kommentje:
most néztem én az alaplap linkjére ( [link] ) kattintva csak a pcx kezdőlapját hozza be, és azt az alaplapot most nem lehet megtalálni az oldalon. délelőtt még jó volt... most miért van ez?
2013. jan. 1. 02:14
 16/18 lambo96 ***** válasza:
Valószínű elfogyott készletről. Én is kinéztem egyet, de valamelyik nap csak a kezdőoldal fogadott. Néhány napra rá újra fent van. Azért majd holnap (azaz ma) linkelek neked, csak már kicsit be vagyok piálva :D BÚÉK :D
2013. jan. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 lambo96 ***** válasza:
Alaplap: [link]
2013. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 2. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!