Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD és a firefox chace áthelye...

SSD és a firefox chace áthelyezése?

Figyelt kérdés
Lenne egy kérdésem nem tudom itt tudtok e válaszolni,ha a firefox telepítve van ssd-n és a profilt áthelyezem hdd-re,na az lenne a kérdésem,maga a profil ha az ssd-n van az sokat ír az ssd-re vagy csak maga a chace ami akár pár gigát is írhat,szóval ha a profil az ssd-n van de ahogy hallotam a chacet belehet állítani a firefoxban hogy a memórában legyen,akkor úgy nem igazán bántja az ssd-t?
2012. júl. 29. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha áthelyezed a profilt (nem tudom lehetséges-e csak azt), akkor nincs értelme annak, hogy a program az ssd-n van.
2012. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mind oké de a fő kérdés hogy a profik ír e valamit az ssd-re?Vagy csak a chace ami jelentősebb írást végez és akkor azt át lehet tenni a memóriába
2012. júl. 30. 00:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a rendszer az SSD-n van, akkor természetesen az összes temp fájl, cache azon lesz.
2012. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdem a profilt hagyom az ssd-n,a chace-t meg áthelyezem akkor a profil nem írogat annyit?
2012. júl. 30. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:

A profilon belül van a cache mappa ahová írja.

De szerintem hiába helyeznéd át, létrehozná újra a mappát és újra oda írná.

2012. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:

Nyiss egy új oldalt.

Címnek írd be: about:config

Kattints valahova jobb egérgombbal.

Válaszd azt, hogy New (Új) -> String.

Az első ablakba ezt írd: browser.cache.disk.parent_directory

A másodikba meg azt, ahova szeretnéd, hogy tegye a Cache-t.

2012. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!