Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek ebbe a gépbe hogy...

DownDownDown kérdése:

Mit vegyek ebbe a gépbe hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,SA:MP-on játszok,és ts-el eléggé laggol a játék,ezt szeretném kiküszöbölni,meg hogy azért szépen fusson a játék.A gépem nagyon régi,még nem is tudtam hogy mik vannak benne,csak úgy kaptunk egyet,nem értettem hozzá.Mostmár egyre zavarobb hogy 6éves ótvar gépem van,ezért vagy szeretnék bele venni alkatrészt,hogy jobb legyen,vagy már egy teljesen új gépet,esetleg laptopot szeretnék venni.Leírom hogy mik vannak benne,szerintetek mit kéne lecserélni?Vagy mennyiért számítanák be a gépet?


CCleaner ezt írja:


AMD Sempron Processor 2800+ 1,00 gb ram, Ati radeon HD 4300/4500 Series.


Igazából aztse tudom melyik mi,szóval inkább a beszámítás kéne aztán vennék egy jobb gépet.Holnap még írok róla pár dolgot,csak ma már késő van,és nincs kedvem everestet letölteni.Ty.



2013. jan. 3. 02:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Add el és vásárolj egy új konfigot.
2013. jan. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban ha lehetőség van inkább vegyél újat, írd le mennyi pénzed van és kapsz pár variációt és még boltot is ahol megveheted.
2013. jan. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előzőknek egy ilyen régi gépet újítani hülyeség meg nem is igazán tudsz.

Mindenképpen alkatrészekből rakj össze gépet ha írsz h mennyid van rá énis és mások is szívesen írnak h abból mit lehet kihozni! :)

És ha főképp játszani szoktál akk meg laptop is kilőve! :)

2013. jan. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.És ezeket az alkatrészeket kb. mennyiért lehet eladni?Mert akkor már lenne rá egy 100,000-rem,abból meg már lehetne jobb gépet összerakni,gondolom.
2013. jan. 3. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
abbol jo gep kijon meg csak annyit irj le hogy monitor kell-e meg hdd. a mostani geped 15 ezret erhet tappal mindennel
2013. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezeket vedd:

AMD Phenom II X4 945 3.00GHz AM3 BOX ~ 22.225Ft

[link]


ASROCK 970 Pro3 ~ 17.590Ft

[link]


KINGMAX 4GB DDR3 1600MHz KIT ~ 7.988Ft

[link]


SAPPHIRE HD7770 1GB GDDR5 GHZ EDITION PCIE ~ 27.291Ft

[link]


SEAGATE 500GB Barracuda 7200rpm 16MB SATA3 ST500DM002 ~ 14.395Ft

[link]


COOLERMASTER Elite 430 500W ~ 23.004Ft

[link]


Összesen:112.493Ft

ha még nem vettél ajánlom ezt a ház tartalmaz egy 500 w os coolermaster tápot nem hiszem hogy baj lenne vele én is igy vettem házat és tápot csak oclsobb gigabtye ot ami tudjuk rosszabb mint a coolermaster de egy hd4870 et hajt meg még jo pár dolgot szoval dolgozik rendesen nem hinném hogy baj lenne a táppal

2013. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!