Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet ennek a notebooknak...

Mi lehet ennek a notebooknak a problémája?

Figyelt kérdés

Külső kijelzőn egyben van a kép, de ott is olyan mintha csökkentett módban lenne a gép. A saját kijelzőjén viszont még össze is van csúszva.

1.kép (külső kijelző):

[link]

2.kép (saját kijelző):

[link]



2013. jan. 3. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval csökkentett módban indul mi?

Írd be a futtatásba hogy msconfig és nézd meg az indításnál a Safe boot(csökk mód) nincs-e bepipálva.

Ha igen akkor szedd ki a pipát.

2013. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De lehet hogy a videokari kezd behalni.
2013. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de...:

A csökkentett módot meg tudnám oldani, de nem ez lett volna a fő problémám, csak nem konkrétan írtam le. Bocs!

A gondom az, hogy nem tudom, hogy ebben a konkrét esetben az LCD panel halt be, a vezeték mondta be az unalmast, vagy valami más gond van?

Mivel a külső kijelzőn (csíkos a kép és olyan mintha csökkentett módban lenne, de egyben van a kép), viszont a saját kijelzőjén még össze is van csúszva a kép, feltételezem, hogy nem a videokártyának van baja.

Bár lehet, hogy igen, nem értek hozzá.

Mi lehet a gond, találkozott már itt valaki hasonlóval?

Sürgős lenne. Köszi!

2013. jan. 11. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Driver frissítést próbáltál?
2013. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A vezeték problémát is kilőttem, mert megmozgattam és ugyan olyan maradt a kép, valamint mozgatás közben nem remegett, így feltételezem, hogy nem vezeték kontakt hiba. Driver frissítést próbáltam, de már bios-os állapotban is fenn áll a probléma így biztos, hogy nem driver gond.
2013. jan. 12. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!