Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS3 hoz milyen kormányt...

PS3 hoz milyen kormányt vegyek? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Már nem annyira találom érdekesnek hogy a joystickal irányítsam a kocsit ps3on nemtudom nem olyan élvezetes minthogyha kormánnyal nyomnán nah most nemsokára kijön a shift :D erre fel akarok készülni és venni egy kafa kis kormányt:D miet vegyeek? néztem ezt a LOGITECH G25 öt nemtudom esetleg valami olcsóbb ami hasonlóan jo?
2009. aug. 26. 19:46
 1/3 anonim válasza:
A g25 nagyon jó! :) De ha olcsóbbat vennél is, mindenképpen force feedback-eset keress, és vásárlás előtt próbáld megforgatni egy Mediamarktban vagy ilyen helyen, ne vedd meg látatlanba.
2009. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok, Shift... Az a legszarabb, akkor már DiRT 2, csak az kicsit nehéz kormánnyal.
2010. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Dirt 2 egyáltalán nem nehéz kormánnyal, én azzal akasztottam ki és szerintem még könnyebb is mint joyal, de ez csak az én véleményem. Szerintem ezt vedd meg: Logitech Driving Force GT.
2010. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!