Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vennétek...

Milyen monitort vennétek maximum 45 ezer forintból?

Figyelt kérdés

A kritériumok 22-24 colos legyen, nagy látószög falra szerelhetőség.

Amire használnám: programozás, netezés, filmezés néha játékra.



2013. jan. 4. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egy IPS paneles monitort ajánlanék, kicsivel többért a Dell UltraSharp U2212HM vagy Dell UltraSharp U2312HM modellt mondanám, ha ezek drágák akkor néz körül LG modellek(IPS) közt ami stílusban megfelelő számodra.
2013. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is egy IPS-es Dell-re tenném le a voksomat, szerencsére kezdenek egyre normálisabb árba lenni az IPS paneles monitorok:)
2013. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Miben jobb az IPS a sima led-es monitornál?

2013. jan. 4. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:
az IPS az a paneltechnológia, a LED meg a háttérvilágítás fajta:) Van IPS paneles LED monitor
2013. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szóval akkor az IPS az olyan hogy minden egyes pixel egy darab led? vagy a háttér egy nagy led egység ami egyenletesen világítja meg a képernyőt?


Össze vagyok zavarodva túl nagy a választék és szeretném minél olcsóbban megúszni.

De mindenképp kel egy monitor a kérdés csak az hogy megéri-e az "élményért" a plusz pénzt az IPS.

2013. jan. 4. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Az IPS legelőnyösebb tulajdonságai a széles betekintési szög illetve a jkiváló színhűség, ezekben a tulajdonságokban sokkal jobb, mint a TN paneles monitorok. Egyébként meg kell nézni egyet élőben és akkor mindjárt érzékelhető a különbség.
2013. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen,megéri:)

Élőben jobban látszik,de 1-2 video ami jól láthatóan demonstrálja:

http://www.youtube.com/watch?v=DP7C00BIzH8

http://www.youtube.com/watch?v=jQXdx_KU1MI

2013. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A Dellnek jobbak az IPS-monitorai mint más gyártónak?
2013. jan. 4. 22:51
 9/10 A kérdező kommentje:

LG IPS224V-PN

Erről mi a véleményetek?

2013. jan. 4. 22:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó cucc, bár nekem a Dell design-ja jobban tetszik, egyébként az említett Dell modellekben is LG panel van.
2013. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!