Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen optikai egeret érdemes...

Milyen optikai egeret érdemes venni FPS-hez?

Figyelt kérdés
Régen A4tech volt azzal ment jól a játék, de szétmentek mindig sorra. Aztán jött még pár olcsó egér, szintén kuka. Később Roccat Kone majd Kone+ de ezeket nem tudtam megszokni. Most egy Razer imperator van, de ezzel se megy úgy a játék mint régen, egyszerűen nem megy a célzás.. Gondolom a lézeres érzékelő miatt de már tanácstalan vagyok..

2013. jan. 5. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát kövezzetek meg, nekem egy 1k genius egerem van, és ha játszok szerintem nem lennék hátrébb a ranglistán egy 10k egérrel sem.
2013. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet velem van a baj.. én ezekkel a szupergémer egerekkel nem tudok játszani :)
2013. jan. 5. 23:33
 3/8 anonim ***** válasza:
A "régi" A4tech egered kb 3000 dpi körül mozgott. A Roccat Kone 6000 dpi-re képes. Imperator pedig 5600-ra, szóval rosz döntés volt lecserélni a Roccat-et. Valószínű az a gond, hogy hozzászoktál az alacsony dpi-hez, és a pro egerek túl érzékenyek.
2013. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Totanka ***** válasza:

[link]


Enyém már nagyon gémer, de gyorsan hozzá lehet szokni, és 3 irányú DPI kapcsoló van benne. :D

2013. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A dpi-t vissza is szoktam venni, abszolút játszhatatlan 5-6ezernél..

Utolsó: Ezt inkább én kihagynám :)

2013. jan. 6. 01:48
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy az imperatorom 2012-es modell.. nem 5600 hanem 6400dpi-s.
2013. jan. 8. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Coolermaster storm xornet, nekem bejött.
2013. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondta más is, de végül egy Logitech G400-at rendeltem. Kedden meglátom jól tettem-e
2013. jan. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!