Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani néhány...

Tudnátok ajánlani néhány leírást a merevlemezek működéséről?

Figyelt kérdés
Részletesen meg kéne értenem, és tanulnom, hogy hogyan működik egy merevlemez. Az informatikához nem vagyok hülye, és az angol/német szövegeket is megértem, de kérlek titeket, hogy lehetőleg csak internetes és ingyenes leírásokat ajánljatok! Az interneten már olvasgattam a témáról, de a Wikipédia szócikkeknél részletesebb leírást kéne találnom.
2013. jan. 7. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

" Az informatikához nem vagyok hülye, és az angol/német szövegeket is megértem, "


Suzerintem meg nincs igazad, mert ha igazad lenne már réges régen a google-t használtad volna.

[link]

2013. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam. Azzal kezdtem, hogy rákerestem, és elolvastam az anyagokat amiket találtam. Leginkább a gyártás , és a működés részletei érdekelnének. Az alapjait már elolvastam, és (úgy vélem) értem.
2013. jan. 7. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!