Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bírni fogja így a gépem a...

Bírni fogja így a gépem a windows7-et?

Figyelt kérdés

5éves konfig:

core 2 duo e8500 @ 3,6 ghz

hd 4850 sapphire 512mb ddr3 grafkártya

3gb ram


na a helyzet az, hogy a 3 giga ram úgy van,hogy 1gigás+2gigás modul, ha eladnám az 1gigásat tuti bírná, de mi van ha a 2gigásat adnám el és "csak" az 1gigás maradna benne? (megjegyzem nem használom már játékra,csak net,zene,film)


2013. jan. 7. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
1 giga ramra semmiféle képp ne telepíts Windows 7-et.Megeszi reggeli.1 giga kell neki MINIMUM hogy rendesen fusson,2 gigán már szépen megy.
2013. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy értettem hogy ha van 1 giga ramod és Windows 7 van a gépeden de netezel is meg zenélsz meg film, akkor az úgy nem lesz jó.Inkább az 1 gigásat add el ha nagyon pénzt akarsz,mert 2 gigán már tényleg szépen megy :) Nálam terheletlenül 1 gigát eszik kereken.
2013. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 giga bőven elég. 1 is elég lenne a win7 nek. De a net böngésző is fogyaszt néhol felmegy akár 3-400 ra is esetenként. + winamp vagy bármi más. 1-2 progi ami fut. Szóval 1 giga kevés. 2 pont jó=)
2013. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az előttem szóló mondja :DD


Én egyszer 2,5 giga ramon próbáltam ki a Windows 7 64bites verzióját..Hát..Mindmegette.

2013. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Komplikato ***** válasza:

4-es ez rossz válasz, mivel már a Vista is úgy van megírva (ha le nem tiltogatsz egy halom dolgot benne9, hogy kihasználja a memóriát, amennyi csak van. Előtöltés, indexelés, kismillió kényelmi bigyóra. mert azért van a ram, hogy használja.

1Gb viszont kevés, boot után jó ideig lassú a W7, meg a böngészők képesek ám igen hamar sok ablakkal megenni az összes maradék memóriát.

2013. jan. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!