Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik rontja jobban a laptopo...

Melyik rontja jobban a laptopom akksijának élettartamát?

Figyelt kérdés
Ha mindig töltőn van vagy ha fel van töltve akkor akksiról használom? Melyiket lehetőséget ajánlatos választani? Egy Asus x5DAF-ról van szó.
2013. jan. 7. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Töltsd fel úgy 95% ra, és vedd le a töltőről. Utána ha lement úgy 20%-ra, akkor rakd rá a töltőre. Ha elérte a 100 % ot, akkor is maradhat töltőn ha véeltlen rajta hagyod, De csak kis időre.
2013. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felesleges leszedni.
2013. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
illetve hetente-kéthetente nem árt lemeríteni fullra (15%-ra)
2013. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem felesleges-.-. Le kell ahogy írtam is elsőnek. Ha nem értesz hozzá, ne írj hülyeséget.
2013. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az első válasz logikusnak hangzik. Megfogadom. Köszönöm! :)
2013. jan. 8. 00:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: azért egy fél év múlva jelentkezz be, hogy mennyit bír a gép aksija!

A hozzáértők tényleg ne szóljanak hozzá!

2013. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én nemtudom nekem szervízben aztmondták hogy ha aksival használom akkor töltsem fel teljesen majd ha feltöltődött húzzam ki... és ha jelez a gép dugjam be... első használatnál meg formázzam... töltsem 16 órát majd merítsem le majd töltsem 14 órát és merítsem le majd utolsónak egy 12 órás töltést csináljak... én nem tudom... van aki azt mondja hogy Li-Ion aksikat nem kell nem szabad formázni de nekem minden töltés után legalább fél órával többet bírt... kibír akár 2,5 órát is...
2013. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jah és ha nem használom az aksit akkor meg töltsem fel és legalább kéthetente töltsem fel teljesen mert elromlik....
2013. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj :S
2013. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

:D

rájuk kel hagyni

majd vesznek új aksit

elöbb utóbb ugyis kel ha csak nem valami különleges gyártásból való de öröké semmi sem birja...

2013. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!