Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo IdeaPad garancia szervíz?

Hihike123 kérdése:

Lenovo IdeaPad garancia szervíz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a helyzet hogy a Lenovo ideapad y580-omban elromlott a vga port, és az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy, például a laptoszalonnak van ideapad hivatalos szervíze, akkor ha náluk csináltatom akkor ők megcsinálják ingyen a garancia miatt, vagy pedig a lengyel központba csinálnak-e csak ilyet?


TL:DR:Mo.-on is van-e garanciális szervíz? A MÁSIK kérdésem pedig hogy le tudnák e cserélni csak a portot vagy az egész videókártyát cserélik ilyenkor? Bár ha nem kell kifizetni akkor tárgytalan a kérdés :)



2013. jan. 8. 04:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom az Ideapadot csak Lengyelországban szervízelik, a Thinkpadnak van itthon szervize csak.
2013. jan. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 miki1985 válasza:
Megoldódott már a problémád, vagy kiküldted Lengyelországba? sajnos az enyémben is megfőtt hűtés!! 1 hónap alatt !!
2013. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Visszaküldtem Lengyelországba, szerintem te is tedd azt teljesen ingyenes háztól házig garancia, nekem csak az volt a bajom hogy egyetemista vagyok és napi szinten kell a számítógép, de felhoztam az asztalit a koliba szóval megoldódott :D
2013. jan. 13. 05:08
 4/8 miki1985 válasza:
Megkaptad már laptopod, vagy még kint külföldön mikor küldted el? Elakartam én is küldeni csak a futár ba..szot érte jönni! Felhívtam a Call-centert és a csávó csak értetlenkedett, amikor megkérdeztem tőle, hogy mi rá a garancia , hogy vissza kapom a gépet akkor csak röhögött! Megkérdeztem tőle, hogy mennyi idő a javítás azt mondta, hogy 1 hét, én meg röhögve mondtam neki, hogy akkor miért írták a neten, hogy valakinek 3 hónapig is ott volt. Na ezen már nem röhögött ! :D
2013. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, hogy meddig tart ez a procedúra, meghibásodott az ideapadem.
2013. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 miki1985 válasza:
Ha minden jól megy akkor az enyémet holnap elviszik! Azt mondták, hogy 1 hét alatt kész, de fogadni mernék, hogy kamuztak! A tiednek mi a baja és milyen típusú ?
2013. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
G570, és szaggat a vinyó :( egy éves gép, nemtudok rajta filmezni, csak pendrive-ról..onnan nem szaggat
2013. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

sziasztok. ti melyik számot hívtátok fel? mert én már kettőt is felhívtam de egyik se javít lenovot, érdekes mert mindegyik számot az ő honlapjukról kerestem meg...

tipp?

és nektek hány napig javították végül?

2014. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!