Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Édesanyámnak keresgélek...

K4 kérdése:

Édesanyámnak keresgélek laptopot. Használat: képek, videók, youtube, internet, könyvelői programok futása. Van két gép. Mind a kettő i3as procival,500gb merevlemezzel van?

Figyelt kérdés
Az egyik: 8gb-os memória – intel hd graphics videókártya – hp A másik: 4gb-os memória - 1024 MB NVIDIA GF GT 540M videókártya – acer Melyik legyen? Mennyire gáz az inteles vidi?

2013. jan. 8. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Ilyen tulajdonságokat anyukád az életben nem fog kihasználni, hacsak a könyvelői program alatt nem a Far Cry 3-at érted.
2013. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Totál felesleges ilyen gép ezekre.


Kb 50 ezerért lehet laptopot venni ezekre a teendőkre.

2013. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kb ezek sem lennének sokkal drágábbak de ez most off.

másrészt meg 10 évre keresek neki gépet. nekem 4gb-os memóriám van és kb a felét használom (igaz 3ra le van korlátozva) szóval a 8-at tuti nem használja de egy árba van a 4 gigással csak elbizonytalanított a videókártya, mert láttam, hogy azt mindenki lehúzta

2013. jan. 8. 14:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem 64 bites operációs rendszer teszel fel akkor ez sem fog 3-nál sokkal többet használni a RAM-ból.

Az Intel videókártyája gyenge, de mihez kellene erős kártya? a könyvelői programhoz, ami kb úgy néz ki, mint egy táblázat?

2013. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Használtan amit tudsz

én Lenovo ThinkPad, HP ProBook, Dell Vostro félét vennék föleg használtan

újonan már jó lene tudni árat de ha nem NETbook ot akarsz (ami kicsi) akor 80-100ezer a minimum újonan, de gondolom nem újról van szó akor

mivel gt540 és i3 páros még használtan is iszonyú olcsó 100ezer körül is

olvasd el leirást hogy nincs e valami hibája...

2013. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nekem 32bites win7em van uh akkor marad az acer.

Köszöntem!

2013. jan. 8. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezekre a teendőkre bőven elég az intel videókari, ati vagy nvidia fölösleges. Inkább minél jobb procisat próbálj venni. Egy 4magos i5 gyorsabb lenne, mint az i3, egy olyan amiben van intel HD videókari, és az elég. Memóriából 4giga elég mindenre. Oprendszernek meg 64bites windows 7 vagy esetleg 8 (csal ha meg tudné szokni az új dizájnt :D) lenne jó.
2013. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!