Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik minosegi tapot ajanlato...

Hotrodder kérdése:

Melyik minosegi tapot ajanlatos valasztani 500-600w kozott? Ketto FSP es egy Zalman van versenyben.

Figyelt kérdés

Untig eleg lenne 350-400w-os tap is mivel jatekrol esetemben sosem lesz szo (kinottem mar belole es idom sincs ra) viszont szeretnek egy minoseges korszeru configot osszerakni amit nem kell 2-3 eve utan sem lecserelnem. Tordelo es grafikus programokkal dolgozom ezert egy eros kozeposztalyu gepben gondolkodom. Mivel nem tervezek 3-omnal tobb hdd es ketto gpu-t hasznalni igy az arany kozeputban gondolkodom (hatha kesobb meg bovitek) ami 500w korul van szerintem.


A versenyzok a kovetkezok lennenek:


- Fortron HEXA 500w - mindenhol az irjak hogy

rovidek a kabeljei es mivel also tapos hazat tervezek venni lehet hogy ez gond lenne, tipus jelzes PPA5003201, 80 plus-os, ar 42 euro


- ZALMAN ZM500-GS 500W, 43 euro, szep kulso, leiras

alapjan nem rossz, viszont nem talalom sehol a minositeset, ha van egyaltalan.


- Fortron/FSP Raider 550w - uj felfedezettem kicsit huzosabb arban - 54 euro - de nagyon igeretes a leirasok

alapjan. 80plus bronz minosites.



2013. jan. 8. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Raidert venném mindenképp.
2013. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha van a FSP Raider 550 re akkor midnenképpen best buy lenne mielöbb vedd meg ha csak iylen szegényes a felhozatal


persze ebben az árkategóriában töle jobbat nem igen kapnál újonan...

2013. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
(szegényes felhozatalt a másik kettöre értetem, mivel magyarországon 15ezerres (raider550) árkeretben már elég sok táp választék van)
2013. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat, nem a keret hianyaval van gond, csak feleslegesnek tartom a nagyobb tap valasztasat mint ahogy az fent vazoltam nem jatekra valo configot akarok osszerakni semmi dual gpu vagy egy rakat nagy fogyasztasu eszkoz. Ezert gondolkodom 500w koruli tapban ha van esetleg jobb valasztas ebben az ar es teljesitmeny kategoriaban szivesen varom az otleteket, koszontem
2013. jan. 8. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!