Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Powercolor HD4650 1gb ddr3...

Lacca17 kérdése:

Powercolor HD4650 1gb ddr3 128bit bios gond?

Figyelt kérdés
Adva van ez a kártya, és rosszul lett frissítve a bios-a, ezért kisípolja a gép. Mi a teendő. Nem arra vagyo kiváncsi, hogy hova dobjam ki, vagy hol vegyek 20ezer felett egy újat. Hanem hogy hogyan tudom visszahozni az élők sorába. Mivel valami megoldás van rá!

2013. jan. 9. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos csak újra égetéssel :( bios tartalom .
2013. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ez nem ad képet, mint írtam is kisípolja a gép. De mivel a kártya nem sérült, és nem is égett le, így ha valaki elmondja hogyan kell, én meg tudom csinálni.
2013. jan. 9. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Például segítségül hívod az integrált kártyát, feltéve, ha van. A srác is így csinálja a videóban.
2013. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az nincs, viszont van 1 másik videó karim, és 2 foglalatos a gépem
2013. jan. 9. 23:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is megfelel,a lényeg, hogy kapj képet.
2013. jan. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A baj ott van, hogy nem látja a videókarit szerintem a gép.
2013. jan. 12. 15:58
 8/8 A kérdező kommentje:
A gond még ott van, hogy másik kártyával, és integrált kártyával sem lát a foglalatban a gép semmit, na de mikor egy kártyát készítenek a chip akkor is üres, és feltöltik rá az infót valahogy. Szóval tuti meg lehet oldani valahogy.
2013. jún. 4. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!