Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gond van a gépemel mit csinálj...

Gond van a gépemel mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy hát nem ment a gépemen a fire fox és ujra inditottam a gépe elindul a windows utánna fekete képernyő és egy kis idő mulva ki jön egy ablak hogy egy windows xp inditási jelszó kell neki de nem tudom hogy honnan szerezzem a jelszót vagy mit csináljak !!

2013. jan. 5. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
azt értem ,hogy már a tiéd a gép,de úgy loptátok ?
2013. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem dehogyis csak az a baj hogy most mi vagy ki rakta be ezt és senki se tudja a jelszó olyan nem lehet hogy magátol berakja ?
2013. jan. 5. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Látom nem vagy szaki a dologban... Több oka is lehet ennek, én azt ajánlom telepítsétek újra. Ha már az ff sem indult, akkor vírus is lehet, de nem ajánlom, hogy magadra vállald az egészet, hívj inkább egy mestert.
2013. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!