Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám formázni a...

Hogyan tudnám formázni a merevlemezt?

Figyelt kérdés

Van egy 320GB-os laptop Segate HDD-m.Jelenleg egy laptopban van benne,de hamarosan át szeretném tenni egy asztali gépbe.Azt szeretném,hogy amikor át teszem az asztali gépbe,teljesen üres legyen.Van rá mód,hogy a laptopon formázzam a HDD-t?


Előre is köszönöm! :)



2013. jan. 12. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Magad alatt nem fogod tudni formázni.

Ha mondjuk van Windows telepítőd, arról bebootolsz, onnan le tudod formázni a partíciót.

2013. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem,nagyon szépen köszönöm! :)
2013. jan. 12. 12:23
 3/13 anonim ***** válasza:
szívesen :)
2013. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De akkor sem lesz probléma ha átteszed és az ottani oprendszer alatt legyalulod...
2013. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen,én is arra gondoltam,hogy simán átteszem,és majd onnan újrarakom az oprendszert,csak valami olyant hallottam,hogy a merevlemez nem ahhoz az alaplapohoz volt "szokva" és egyfolytában kékhalál lesz a vége.Igaz ez? :)
2013. jan. 12. 17:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a másikban van egy vinyó, amin van oprendszer, akkor az fog indulni és észre sem fogja venni a másik oprendszert és simán le tudod formázni...
2013. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem,csak ez az egy lesz benne :) Most készülök új gépet venni,már az APU(CPU+IGP) kivételével meg van minden,és amiben egyszer tudtam,spóroltam,így a laptopban lévő merevlemezt fogom használni. :)
2013. jan. 12. 19:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor a telepítőlemezes megoldás javasolt. Az úgy is kell majd a telepítéshez. Előtte szépen leformázod a vinyót és felteszed az oprendszert...
2013. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Húha,szoftferes téren nem vagyok annyira jártas.Elmagyaráznád kicsit tüzetesebben? :) Ha beteszem a HDD-t a gépbe,akkor el fog indulni a régi oprendszerrel,nem?Azután beállítom a BIOS-ban,hogy a DVD olvasóról bootoljon,és akkor leformázom a HDD-t,és felteszem a friss oprendszert.Nem így kell? :)
2013. jan. 12. 21:38
 10/13 A kérdező kommentje:
*szoftveres
2013. jan. 12. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!