Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cs! Mi a véleményetek erről a...

Cs! Mi a véleményetek erről a konnfigról? Phenom II x4 956 be|asrock m3n78d|radeon hd 5570 1giga, ddr3,128bit|geil enhance corsa 2gb 1600mhz ddr3|cm elite 330 full fekete|640gb hdd 7200 sata II |2db 12cm venti|hkc v-power 550w

Figyelt kérdés

Szerintetek megérné-e lecserélni egy ilyenre:

(sztem +érné, de kíváncsi vok még más véleményére is)

cpu: marad.

ram: corsair XMS3 4x2 giga, 1600mhz, ddr3,

lap: asus m5a97

ház: gigabyte luxo x142 / gz-p5 plus balck

hdd: 1terrás WD, 7200 16mb

vga: marad

táp: marad

ventik maradnak

a válaszokat előre is thx


2013. jan. 12. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit vicces, hogy pont azt cseréled le, amit nem kell. Itt új VGA és tápegység szükséges. meg persze mehet oda új alaplap is. De ram, ház,hdd csere teljesen felesleges.
2013. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen itt ami cserére szorul az a VGA és a táp, ez tényleg poén h pont ezeket nemakarod és pont ezt kéne :D
2013. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hoppá, most figyelem, azért +2 gb 1600mhz DDR3 memória nem ártana.
2013. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

aha, a VGA cserére itt énis gondoltam, ebben igazatok van

de a táppal mi a baj?

a hdd.k már hibásak itt.ott

a ház meg szétvan de ez mellékes

a ram pedig... háátXD nem tudom...

2013. jan. 12. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:

HKC táp: http://www.youtube.com/watch?v=XhCnwiWBbUY


Minőségi tápot szabad csak venni! :)

Chieftec, FSP, Corsair stb.. :D

2013. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi...

Számtech boltban (nem akármilyen kis bolt) azt mondták hogy az általad felsoroltak mellett a HKC is egy jó, keresett márka. De azért gondoltam hogy a Corsair, Chieftech, FSP valamennyivel jobbak, de arra nem volt meg a pénzem és sürgősen kellett. -.-

Egy M-tech tápom volt, 4 éves öregecske. Kellett a csere.

(Az egy totál másik történet hogy miért, és milyen kis biznisszel szereztem a tápot,mellékes.)

De akkor is jól jött ez a válaszod thx :D

2013. jan. 12. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is amikor vettem a tápom(Chieftec 450W) pénz szűkébe voltam de inkább félretettem rá.

Nem is bánom mert kb. 1 hete kiment a venti belőle(nem forog) vagyis próbálna de nem nagyon tud, és még így is megy nem melegszik túl stb. Mivel van benne sok ilyen védelem cucc :D

Szerintem egy HKC táp ez esetben ha leáll a ventije már túlmelegedett volna és leb*ssza az egész gépet úgy h pár dolog akár tönkre is mehet :P

2013. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!